Dla każdego znaleziska, które próbujesz oznaczać, proszę otwórz nowy wątek dyskusji i nazywaj wątek tak aby nazwa mówiła o wyglądzie i typie okazu. Dobre nazwy tematów to np. "czerwone kulki na dębie", "purpurowe miotełki na korze dębu" itp. Tematy typu "co to jest", "takiego nie widziałem" będą usuwane - utrudniają przeszukiwanie, zmniejszają szansę na uzyskanie odpowiedzi i zniechęcają do czytania.
bio-forum.pl służy nam od 2001 roku; swój kształt zawdzięcza prostym zasadom:
Trzymamy się tematu forum. Nie drażnimy się. Ma być miło :)
⇒ szerzej o zasadach i coś jak regulamin
ta strona być może używa ciasteczek (cookies), korzystając z niej akceptujesz ich użycie — więcej informacji