Kupilam kilka dni temu rozsade szpinaku, chcac je przesadzic zauwazylam mini biale plamki na lisciach. Czy oznacza ze sa to szkodniki czy po prostu slady po oprysku z plantacji?
Najpewniej to są takie banieczkowate komórki szpinaku luźno mączyście rozsypane po młodych listkach. Przedstawiciele rodziny komosowatych często tak mają.
Zawsze można popatrzeć przez lupkę - jak nie mają 3 par nóżek, to nie mszyce :)
Bardzo dziekuje za odpowiedz :)