



Proszę o pomoc w rozpoznaniu choroby.
Właściwie to się zastanawiam, czy w moim ogrodzie coś jeszcze nie choruje.
Tym razem mam pytanie o drzewko wiśni. Owoce były, ale dosyć szybko zniknęły (szpaki lub dwunożne - z tym sobie poradzę), ale opadły z niej dosyć szybko liscie. Zdęcia poniżej.
Drugie i czwarte zdjęcie - to wygląda na drobną plamistość liści drzew pestkowych.
W poście o jabłoni chyba to samo.
(wypowiedź edytowana przez marusmk 20. maja. 2008)
Ludzie czy są w sprzedazy tylko środki ochrony roslin z Tamarku