

W ostatnim etapie tego pobytu w mieście zajechałem na tytułową ulicę. wysiadłem na przystanku położonym przy skrzyżowaniu z ulicą Energetyków i przeszedłem się wzdłuż niej ku przystankowi przy skrzyżowaniu z ulicą Darwina. To było około 400 metrów. Na skraju lasu zauważam łan nawłoci - Solidago gigantea.

Nad okolicą dominuje robinia - Robinia pseudoacacia.

Po drugiej stronie ulicy dominantą jest świerk - Picea pungens.

Jest dąb - Quercus robur.

Jest ligustr - Ligustrum vulgare.

Jest klon - Acer platanoides.

Jest glistnik - Chelidonium majus.

Jest brzoza - Betula pendula.

Mijam orlicę - Pteridium aquilinum.

Mjiam robinię - Robinia pseudoacacia.

Owocuje ligustr - Ligustrum vulgare.

Jest sosna - Pinus sylvestris.





Jest zgrupowanie brzóz - Betula pendula. Sporo drzew jest martwych.





Na innych drzewach stojących oraz powalonych zauważam hubiaki - Fomes fomentarius.