bio-forum.pl

czy to szyszkówka ?

bez logowania - można przeglądać

od wrz.2025
#7

1. czy to szyszkówka ?
11.kwi.26 14:26
"Zibi64"
grzyby105

nie mam doświadczenia w zbieraniu grzybów wiosennych, a dziś coś takiego napotkałem: dwa okazy w lesie brzozowo-olchowym.

od paź.2007
#10261

2. czy to szyszkówka ?

Nie, to jakaś kruchaweczka.

od wrz.2025
#8

3. czy to szyszkówka ?
11.kwi.26 19:53
"Zibi64"

zwróć uwagę na ten drugi okaz

od kwi.2025
#68

4. czy to szyszkówka ?
11.kwi.26 20:15
"Rufi 80"
IMG_20260317_094827

Na pewno nie szyszkówki świerkowe. One mają długaśny trzon i super grzybowy zapach, smakują wyśmienicie

⇒ dodaj wypowiedź
to strona wątku; nowy wątek/zapytanie można dodać na stronie działu lub w innym dziale forum
bio-forum.pl służy nam od 2001 roku; swój kształt zawdzięcza prostym zasadom:
Trzymamy się tematu forum. Nie drażnimy się. Ma być miło :)szerzej o zasadach i coś jak regulamin
ta strona być może używa ciasteczek (cookies), korzystając z niej akceptujesz ich użycie — więcej informacji