bio-forum.pl

Kruchaweczki?

bez logowania - można przeglądać

od sie.2025
#80

1. Kruchaweczki?
11.kwi.26 17:12
"Wiórka"
IMG_20260409_190049_887_LL
IMG_20260409_190053_614
IMG_20260409_190103_798_LL
IMG_20260409_190115_282_LL
IMG_20260409_190120_850_LL
IMG_20260409_190137_496_LL

Kilka sztuk takiego blaszkowca rosło na obrzeżu terenu łąkowego i drzew (obok rosły dęby i topole). Czy to może jakaś kruchaweczka, czy coś innego?

od paź.2007
#10264

2. Kruchaweczki?

Kruchaweczka.

od sie.2025
#81

3. Kruchaweczki?
11.kwi.26 19:04
"Wiórka"

Dziękuję! :)

⇒ dodaj wypowiedź
to strona wątku; nowy wątek/zapytanie można dodać na stronie działu lub w innym dziale forum
bio-forum.pl służy nam od 2001 roku; swój kształt zawdzięcza prostym zasadom:
Trzymamy się tematu forum. Nie drażnimy się. Ma być miło :)szerzej o zasadach i coś jak regulamin
ta strona być może używa ciasteczek (cookies), korzystając z niej akceptujesz ich użycie — więcej informacji