Witam, szukałem forum gdzie mogę się podzielić swoimi obserwacjami przyrody, okaże się czy to jest dobre miejsce bo chciałbym wrzucać zdjęcia i nie zawsze prosić o identyfikację np bo to można również przez AI.
Może ktoś podpowie czy to dobre miejsce na "pochwalenie się" zdjęciem jakiegoś robaczka lub ptaszynki np.
bio-forum.pl służy nam od 2001 roku; swój kształt zawdzięcza prostym zasadom:
Trzymamy się tematu forum. Nie drażnimy się. Ma być miło :)
⇒ szerzej o zasadach i coś jak regulamin
ta strona być może używa ciasteczek (cookies), korzystając z niej akceptujesz ich użycie — więcej informacji