bio-forum.pl

Przywitanie

bez logowania - można przeglądać

od maj.2026
#1

1. Przywitanie
17.maj.26 20:54
"Mario Kendy"

Witam, szukałem forum gdzie mogę się podzielić swoimi obserwacjami przyrody, okaże się czy to jest dobre miejsce bo chciałbym wrzucać zdjęcia i nie zawsze prosić o identyfikację np bo to można również przez AI.

Może ktoś podpowie czy to dobre miejsce na "pochwalenie się" zdjęciem jakiegoś robaczka lub ptaszynki np.

Pozdrawiam z Karkonoszy.

⇒ dodaj wypowiedź
to strona wątku; nowy wątek/zapytanie można dodać na stronie działu lub w innym dziale forum
bio-forum.pl służy nam od 2001 roku; swój kształt zawdzięcza prostym zasadom:
Trzymamy się tematu forum. Nie drażnimy się. Ma być miło :)szerzej o zasadach i coś jak regulamin
ta strona być może używa ciasteczek (cookies), korzystając z niej akceptujesz ich użycie — więcej informacji