A gdzie to rosło: jakie siedlisko, jaka część Polski?
Prawdopodobnie wierzbownica górska - Epilobium montanum, która niekiedy wytwarza w dolnej części łodygi okółki trójlistne. osobiście spotkałem kilkakrotnie.
Niestety, nie znamy lokalizacji. Brałbym pod uwagę również wierzbownicę okółkową - Epilobium alpestre.
Biorąc pod uwagę kształt liści, ogonek oraz żyłkowanie osobiście uważam, że bliżej jej do Epilobium montanum
W operacie BMśw północ Polski, powit Człuchów. Na powierzchni występuje jawor, wiązka górski i polny, więc podejrzewam mocniejsze siedlisko.
Dalej typuję Epilobium montanum