Witam
Posadziłem sobie z nasionka piękną akację jaką widziałem w Egipcie.
Z kilkudziesięciu nasion wykiełkowała tylko jedna roślinka.
Fotki dużego drzewa kwitnącego pięknymi olbrzymimi czerwonymi kwiatami można zobaczyć tu:
[pod podanym linkiem NIE MA już obrazka: 403\ Forbidden]
[pod podanym linkiem NIE MA już obrazka: 403\ Forbidden]
Niestety roślinka od niedawna ma dziwne żółte kropki na liściach, niektóre liście żółkną całkiem i odpadają. Bardzo zależy mi na tym drzewku więc proszę o pomoc.