Znów proszę o radę bo niepokoją mnie żółte liście na dolnej warstwie redodendronów. Trwa to od miesiąca. Najpierw liście przybierają barwę bordową, następnie ciemnobrązową i ostatecznie żółtą. Zastanawiam się czy jest to normalne czy raczej oznaka jakiejś choroby. Krzaki mam posadzone w 2 różnych miejscach ale reagują tak samo. Proszę o pomoc i radę. Dziękuję za wszelkie podpowiedzi.