bio-forum.pl Zaloguj Wyloguj Edycja Szukaj grzyby.pl atlas-roslin.pl
Świadomość ekologiczna, ekoterroryzm itd.....
« » bio-forum.pl « Grzybobranie « starsze wątki (do 03 września 2017) « Archiwum «
i

#4829
od sierpnia 2002

2008.06.08 23:09 Edytuj wypowiedź Usuń wypowiedź

Piotr Perz (pimpek)
Reklama w TV mnie tak zdenerowała właśnie, że postanowiłem coś napisać.

Jak my oczekujemy świadomości ekologicznej od ludzi, skoro media nie propagują jej wcale ? Jakoś niemrawo pokazują się reklamy i te tematy.
Ale co z tego? Leci reklama biodegradowalnych torebek a 10sek. po niej leci reklama SOPOT 2008 gdzie na tandmie jedzie para idiotów, najpierw w lesie wywalają plastikowy bidon a potem opakowanie od jakiegoś batonika :(

Oj, w tym akurat przypadku żałuję, że to nie są USA. Tam od razu by się znalazła jakaś "półterrorystyczna" organizacja "zielona", która zagroziłaby telewizji nagłośnieniem sprawy, blokadami, pikietami, strajkami i wszystkim innym jeśli na jej konto (organizacji) nie wpłyną pieniądze od TV w ramach "ugody pozasądowej".

Normalnie zdębiałem jak zobaczyłem tę reklamę.

#12
od listopada 2005

2008.06.16 14:00 Edytuj wypowiedź Usuń wypowiedź

piotr chybowski
A co powiesz na taki przejaw świadomości? Władze woj kujawsko pomorskiego forsują pomysł zbudowania nowej zapory na wiśle która zaleje obszaty Natura 2000 w dolinie dolnej wisły. Ma to być lekarstwem na to że zapora we Włocławku sie wali i grozi katastrofą.. no cuż jak nowa bedzie sie walić to sie następną zbuduje. Co prawda srodowiska naukowe protestują, ale udało się wynająć prywatną firme Hydroprojekt która w zamówionej ekspertyzie stwierdza że to jest najlepsze dla przyrody i tych terenów rozwiązanie. Ot i z głowy, ekspertyza jest, znaczy koledzy mają zlecenie i budować trza. (wiadomośc z dn. dzisiejszego)
« » bio-forum.pl « Grzybobranie « starsze wątki (do 03 września 2017) « Archiwum «
Główna Ostatnia doba Ostatni tydzień Szukaj Instrukcja Kopiuj link Kontakt Administracja
ta strona używa plików cookie — więcej informacji