bio-forum.pl Zaloguj Wyloguj Edycja Szukaj grzyby.pl atlas-roslin.pl
"Ptaki Polski" A. Kruszewicza
« » bio-forum.pl « Grzybobranie « starsze wątki (do 03 września 2017) « Archiwum « Archiwum 2005 «
i

#86
od kwietnia 2004

2005.12.06 13:28 Edytuj wypowiedź Usuń wypowiedź

Adriana Bogdanowska (adi)
Niedawno na naszym rynku ksiegarskim pojawila sie nowa ciekawa pozycja dla wszystkich miłośników ptaków - są to "Ptaki Polski" (tom I) Andrzeja Kruszewicza, z bardzo atrakcyjnym dodatkiem, jakim jest płyta CD z głosami 78 gatunków opisanych w tym tomie (ich zglebienie moze sie bardzo przydac w czasie grzybobrania ;-))

Wydawnictwo z góry określiło cenę na 88 zł - my (PTOP "salamandra") sprzedajemy ją miłośnikom
ptaków po okazyjnej cenie promocyjnej - 78 zł.
Zamówioną książkę można w tej cenie odebrać w naszej siedzibie, przy ul. Szamarzewskiego 11/6 w Poznaniu (również u nas egzemplarz do wglądu). W przypadku zamówienia wysyłkowego, do ceny nalezy doliczyć 9 zł (paczka priorytetowa - ksiazka jest ciezka).


Jeśli nie masz jeszcze pomysłu na prezent - gorąco namawiamy do tego zakupu!

Zamówienia (i wpłaty) przyjmujemy tylko do końca bieżącego tygodnia, czyli do 11 grudnia!!! Później być może (jeśli coś zostanie) książkę będzie można nabyć w naszym sklepiku po normalnej cenie.
Nr naszego konta: PKO BP S.A. I Oddz. Poznań
51 1020 4027 0000 1002 0031 1852
i

#60
od października 2005

Mam pecha - spóźniłem się z przeczytaniem tej informacji. Mam znajomych ornitologów i taki prezent pod choinkę byłby najlepszy. Cena 88 zł - to identyczna jak u Was. U Was muszę kupić "kota w worku" + zapłacić 9 zł za przesyłkę. No to ten kot jest tańszy o jeden złoty :-)
Wole w księgarni. No i pytanie - skoro to jest I tom, to ile ich będzie i jak długo trzeba będzie na nie czekać?
i

#87
od kwietnia 2004

2005.12.21 13:20 Edytuj wypowiedź Usuń wypowiedź

Adriana Bogdanowska (adi)
:) jesli ci ornitolodzy znaja liste dyskusyjna "Ptaki", to na pewno wiedzieli o tej ksiazce. A jesli chodzi o forme zakupu, to kazdy wybiera odpowiednia dla siebie. Nasza propozycja byla swietna okazja dla tych, ktorzy mogli kupic ksiazke na miejscu, ale takze dla tych, ktorym nie chcialo sie przeciskac miedzy kupujacymi w ksiegarniach. Sa tez ksiegarnie internetowe, ktore rowniez maja te pozycja w swojej ofercie. Nikt nikomu nie kaze kupowac kota w worku, czasami tylko warto wybrac forme zakupu najbardziej dla siebie odpowiednia. Ksiazki rozeszly sie u nas w ciagu jednago dnia, wiec i tak nie ma juz o czym mowic ;-)
« » bio-forum.pl « Grzybobranie « starsze wątki (do 03 września 2017) « Archiwum « Archiwum 2005 «
Główna Ostatnia doba Ostatni tydzień Szukaj Instrukcja Kopiuj link Kontakt Administracja
ta strona używa plików cookie — więcej informacji