bio-forum.pl Zaloguj Wyloguj Edycja Szukaj grzyby.pl atlas-roslin.pl
Grzybowa ikonka animowana - czy Wam przeszkadza?
« » bio-forum.pl « Grzybobranie « starsze wątki (do 03 września 2017) « Archiwum « Archiwum 2004 «

#6

2004.11.02 14:20 Edytuj wypowiedź Usuń wypowiedź

andy (andyk)
Mam pytanie do wszystkich uczestnikow grzybowego forum, czy przeszkadza Wam, ze ikonka widoczna po lewej stronie (ktora stanowi logo listy dyskusyjnej Grzyby, ktora prowadze) jest animowana? Czy odwraca ona Wasza uwage na tyle, ze w efekcie meczycie sie przy czytaniu forum i powinienem ja zamienic na ikonke nieanimowna, czy tez moze zostac tak jak jest teraz?

#612

2004.11.02 14:43 Edytuj wypowiedź Usuń wypowiedź

Anna Kujawa (ania)
Jest interesująca :-) Mnie nie rozprasza :-)) Podoba mi się :-)

#368

2004.11.02 15:23 Edytuj wypowiedź Usuń wypowiedź

Marek Snowarski (admin)
W designie swoich stron konsekwentnie nie używam elementów ruchomych, animowanych lub migających (1).
Ta zasada dotyczy także forum, którego design określam, i nie podlega głosowaniu.

I to w zasadzie powinno wystarczyć.

Ale.

Wcześniej toczyła się na ten temat e-mailowa dyskusja z kolegą andy'kiem, gdzie poinformowalem go o bezwględnej zasadzie nieużywania na forum grzyby.pl animowanych ikonek przy koncie. I wymieniliśmy kilkakrotnie te same argumenty.

Kolega Andyk z uporem obstaje przy swoim. Mimo, że nie ma tu pola do negocjacji - to nakaz admina forum.

Jeśli kolega Andyk nie jest w stanie, nie potrafi, zastosować się do nakazu i przerobić ikonkę na statyczny obrazek, to może opuścić forum.

Sorry za pewną irytację w mojej wypowiedzi - wcześniej wymieniliśmy już kilka e-maili z Adnykiem i wygląda to jak rzucanie grochem o ścianę. Czas zajmuje i jest całkowicie jałowe i bezproduktywne.
A szkoda mi czasu na takie pierdoły i pieniactwo.-------------
(1)
Nie używam takich elementów bo rozpraszają - przyciągając wzrok i uwagę w miejsce w tym wypadku uboczne w stosunku do treści forum.

Elementy ruchome, pulsujące stosuje się dla ich właściwości umiarkowanie - w sygnalizacji (np. lampki awaryjne, kierunkowskazy - zwrócenie uwagi na zagrożenie) i reklamie (przyciągnięcie wzroku). Ma tam to właściwy sobie cel.


#147

Dziwne, bo do tej pory nie zdawałem sobie sprawy, że ona jest animowana... :)
Ciekawe...

Tak więc Andyk, zmień ikonkę na statyczną, bo efekt i tak będzie podobny.
Tj. widzę, że ikonka jest, widzę, co przedstawia i to mi wystarczy, potem nie zwracam na nią uwagi.

#35

2004.11.02 16:02 Edytuj wypowiedź Usuń wypowiedź

Shem
Sorry andy, ale mi przeszkadza, jesli mam byc szczery. Może rzadko pisuję ale czytam to forum codziennie i popieram admina jesli chodzi o "elementy ruchome".

Zresztą to jego forum i postawił sprawę jasno...

#7

2004.11.02 16:03 Edytuj wypowiedź Usuń wypowiedź

andy (andyk)
W designie swoich stron konsekwentnie nie używam elementów ruchomych, animowanych lub migających (1).
Ta zasada dotyczy także forum, którego design określam, i nie podlega głosowaniu.
=============

Ikonka stanowi element prywatny danego uczestnika forum i nie powinienes w nia ingerowac, tak samo jak ja nie ingeruje w Twoja, ani niczyja inna ikonke bedaca de facto swoistym podpisem danego uzytkownika. Jedynym powodem, dla ktorego moglbys ingerowac w ikonke byloby lamanie ogolenie przyjetych zasad wspolzycia spoleczenego, a wiec gdyby ktos wstawil ikonke przedstawiajaca obrazliwe tresci i budzaca niesmak wsrod wiekszosci dyskutantow.

=====
Wcześniej toczyła się na ten temat e-mailowa dyskusja z kolegą andy'kiem, gdzie poinformowalem go o bezwględnej zasadzie nieużywania na forum
=======

Ktora to zasade stworzyles dopiero gdy pojawila sie moja ikonka. Wczesniej taka zasada nie istniala.
Powod jest jasny i zupelnie inny niz to Marek oficjalnie przedstawia. Marek obawia sie wszelkiej grzybowej konkurencji. Moim zdaniem zupelnie niepotrzebnie. Nie mam zamiaru przeksztalcac swojej listy dyskusyjnej na jakiekolwiek przedsiewziecie komercyjne zwiazane z grzybami. Zatem nie bede Markowi zabieral jego klientow. Jak pokazuje historia, strony internetowe tylko zyskuja wymieniajac sie wzajemnie linkami i prowadzac ze soba wspolprace.

=====
Kolega Andyk z uporem obstaje przy swoim. Mimo, że nie ma tu pola do negocjacji - to nakaz admina forum.
=====

Uznalem, ze taka Twoja kontrowersyjna decyzje nalezy przedyskutowac. Ingerencja w moja ikonke jest ingerencja w moja prywatnosc, w moj prywatny podpis. Trzeba miec naprawde dobre argumenty, zeby na taka ingerencje sobie pozwolic. Jak na razie jestes odosobniony w swojej argumentacji:

=====
Nie używam takich elementów bo rozpraszają - przyciągając wzrok i uwagę w miejsce w tym wypadku uboczne w stosunku do treści forum.
=======

Dotychczasowe wypowiedzi swiadcza, ze uzytkownikom moja ikonka nie przeszkadza, a wrecz przeciwnie, podoba im sie.

=====
lampki awaryjne, kierunkowskazy - zwrócenie uwagi na zagrożenie) i reklamie (przyciągnięcie wzroku). Ma tam to właściwy sobie cel.
=====

A ja mam taka akurat ikonke, gdyz mi sie ona po prostu podoba, a jesli przy okazji zwraca czyjas uwage i podoba sie innym, to tym lepiej.


(wiadomość edytowana przez andyk 02.Listopad.2004)

#369

2004.11.02 16:15 Edytuj wypowiedź Usuń wypowiedź

Marek Snowarski (admin)
Na prośbę Andyka wstawiam tu w wiadomości ikonkę o którą się rozchodziło :

ikonka

(mam nadzieję, że już tylko w celach historycznych)

#148

O rany...
Przecież to jest forum admina. Sam je stworzył i chyba ma prawo ustalać pewne zasady.
Jeśli powiedziałby, że ikonek wcale nie będzie, to trudno, nie będę się z nim kłócił. Jeśli nie pozwala na ruchome elementy, to należy się podporządkować.
Andy, tobie też to radzę.

#72

2004.11.02 16:42 Edytuj wypowiedź Usuń wypowiedź

Grzegorz Zynek (zyniu)
Też mam takie zdanie. Ruchoma ikonka po prostu rozprasza czytającego, a poza tym admin chyba jest po to żeby rządzić na Swoim forum.

> Powod jest jasny i zupelnie inny niz to Marek oficjalnie przedstawia. Marek obawia sie wszelkiej grzybowej konkurencji. Moim zdaniem zupelnie niepotrzebnie. Nie mam zamiaru przeksztalcac swojej listy dyskusyjnej na jakiekolwiek przedsiewziecie komercyjne zwiazane z grzybami.>
Nie rozumiem, co ma do tego ruchoma ikonka?? przecież gdyby była statyczna też by na niej były zawarte dotąd informacje. Pozdrawiam.

#8

2004.11.02 16:48 Edytuj wypowiedź Usuń wypowiedź

andy (andyk)
Tyle, ze kiedys w mojej korespondencji prywatnej z Markiem wyszlo na to, ze Marek dlatego stworzyl forum na WWW (a nie w innej formie), bo robi dokladnie to, czego chca uzytkownicy internetu. Wiec jego obecne zastrzezenia co do animowanej ikonki nie przystaja do tamtej deklaracji. Dlatego m.in. chcialem poznac opinie uzytkownikow, czy rzeczywiscie Wam ta animacja przeszkadza.
Proponowalem Markowi w 1998 roku wspolne zalozenie i prowadzenie listy dyskusyjnej o grzybach, ale wowczas Marek odmowil, twierdzac, ze nie widzi sensu powolania do zycia takiej listy, a ja sam nie mialem wowczas czasu na samodzielne prowadzenie kolejnej listy dyskusjnej (prowadzilem juz wowczas 4).

#371

andy
Uznaję Twoją prywatność w 100%, ale uznaję równoznacznie prywatność Marka.
To jego "dom", a tym samym jego prywatność. On otworzył drzwi dla wszystkich, którzy mają chęć ten "dom" odwiedzić. Jeżeli jednak uzna, że ktoś nie przestrzega zasad które on ustala, to ma prawo
zwrócić na to uwagę i więcej...
Mnie oberwało się za wątki. Nie pogniewałem się
na to, ale zastosowałem do zwróconej mi uwagi.
Ty masz swój "dom", w którym Ty robisz porządek.
Przecież nie ma o co kopi kruszyć. Zastosować się tylko do panującego obyczaju w każdym domu i po sprawie.
Jeżeli chcesz to umieszczę Twoja ikonkę na mojej stronie.
www.grzybyfoto.republika.pl
Najważniejsze to aby ludzie umieli się porozumieć.

#666

2004.11.02 16:53 Edytuj wypowiedź Usuń wypowiedź

Jolanta Kozak (jolka)
Andyk. Upierasz się dla samego upierania. Nie należy być warchołem. Skoro Marek, jako administrator nie życzy sobie - należy się zastosować do jego uwag. To proste.
"Marek obawia się wszelkiej grzybowej konkurencji" piszesz. Hmmm. A gdzie tu jest jakaś konkurencja? Wiesz co? Takim posunięciem i takimi słowami to Ty zrażasz do siebie poważnych ludzi. Nowomoda nie wszystkim odpowiada.

#370

2004.11.02 17:00 Edytuj wypowiedź Usuń wypowiedź

Marek Snowarski (admin)
Kolego Andyk'u.

Administrator forum ingeruje, w zakresie jaki określi, tam gdzie zechce i gdzie może bo ma akurat władzę absolutną. W ikonki ingeruję np. tak, że nie mogą być większe niż 120 x 120 pikseli. I ustaliłem to arbitralnie. Nie 100x100, ani nie 130x130 a 120x120.

Władza admina jest władzą autokratyczną, samodzierżawną.
Stara się przy tym być oświecona :)
lecz, jak każda realna władza, pałkę trzyma w zanadrzu :)

Z zasad nie wyłożonych eksplicite przychodzi mi do głowy np. zakaz prowadzenia agitacji politycznej i religijnej. Może są też inne reguły, których sobie nawet jeszcze nie uświadamiam - w stosownym momencie, jak sobie uświadomię to dam znać :)


Kolego Andyk'u.
Jednym z założeń designu atlasów, zformułowanych u początków rozwoju grzyby.pl, było nie umieszczanie strony z polecanymi linkami. Nie chciałem bawić się w to co inni robią lepiej, są wyszukiwarki, nie chciałem zajmować się oceną stron i pilnowaniem martwych linków - określiłem, że prowadzenie linkowni nie jest moją dziedziną. Określiłem autokratycznie bo mam taką możliwość na swoim podwórku.

Linki stosuję tylko merytorycznie i np. w odsyłaczach ze stron gatunków lub w artykułach.
W forum dyskusyjnym dyskuntanci sami umieszczają linki jak chcą jeśli służy to wypowiedzi, wg. swojego najlepszego uznania i wiedzy.

Co do paranoidalnych podejrzeń. Nie chcę bawić się w psychologa, którym nie jestem. Ale z korespondencji e-mailowej przebija nuta obrazy (zawiści?, tzw. polskie piekiełko?) o aspekt komercyjny atlasów (że CD są za pieniądze a nie darmo?, że są linki reklamowe?).

Kiedyś tam ustaliłem sobie zasadę, że hobby ma się samofinansować, aby rodzina na tym choć finansowo nie ponosiła uszczerbku. Chętnie bym rozdawał za darmo jakby się znalazł sponsor :) na łącze, serwer, sprzęt, rozjazdy, kongresy i całą resztę kosztów tego hobby.


Kolego Andyk.
Nic nie stoi na przeszkodzie aby w waszej ikonce była dowolna reklama.
Np. popatrz na pozytywny przykład ikonki Marka Kozłowskiego, jak w gustowny i statyczny :) sposób można przekazać informację tekstową i o co chodzi.


Kolego Andyk'u.
Możesz teraz ochłonąć; powiedzmy do środy. I na spokojnie zmienić samodzielnie ikonkę. Jeśli nadal będą problemy - trzeci raz nie będę usuwał ikonki - usunę konto.

#667

2004.11.02 17:39 Edytuj wypowiedź Usuń wypowiedź

Jolanta Kozak (jolka)
Do Marka Kozłowskiego: Pilne. Skontaktuj się ze mną na mój e-mail. Przepraszam.

#374

Dodam tylko, że atlas grzybów i roślin na CD otrzymałem swego czasu od Marka gratis. Był to dla mnie miły prezent, który stał się również przyczynkiem do wnikliwszego patrzenia na grzyby.
Bo w życiu tak jest, że nie zawsze się jest "na wozie".
W tym miejscu mam przyjemność serdecznie podziekować Markowi za ten gest.
Dziękuję Ci Marku raz jeszcze.

#373

2004.11.02 18:10 Edytuj wypowiedź Usuń wypowiedź

Marek Snowarski (admin)
Marku! Cicho! Interes mi psujesz :)

#614

2004.11.02 19:42 Edytuj wypowiedź Usuń wypowiedź

Anna Kujawa (ania)
Andy - to, że mnie nie rozprasza animowana ikonka i podoba mi się nie oznacza, że nie szanuję ustaleń Admina tego forum. Nawet jeśli ta ikonka byłaby ósmym cudem świata, a wbrew ustaleniom WŁAŚCICIELA tego forum to według mnie powinna być zmieniona według ustaleń tu panujących :-) Uczestnicząc w tym forum zgadzamy się na ustalenia Admina, jeśli komuś z nas się one nie podobają - możemy tu nie zaglądać :-)

#560

2004.11.02 19:46 Edytuj wypowiedź Usuń wypowiedź

Piotr Perz (pimpek)
A ja zawsze, od podstawówki, stawałem wszystkim na sztorc i źle na tym wychodziłem. Ale oczywiście nic mnie to nie nauczyło i nadal staję okoniem.
Niestety godząc się na uczestnictwo na tym forum godzę się jednocześnie na zasady tu panujące, zwłaszcza, że kompletnie nie dotyczą spraw dla mnie ważnych. Jola ma chyba rację pisząc, że młucisz dla młucenia.

Mi to (jak i większość innych spraw w życiu) wisi po prostu jaką kto ma ikonkę. Twoja mi się bardzo podoba, nie rozprasza mnie, ale powiedzmy sobie wprost - Admin za nią płaci.
A skoro to jest Jego strona, Jego atlas, Jego forum, Jego kilobajty, Jego pieniądze - to jest Jego decyzja.
Zapewne jakiś procent z nas Admina wk...wia, niektórych pewnie nie lubi osobiście ale nie kill-uje ich. Bo forum jest publiczne, i nawet osoby działające Mu na nerwy wnoszą do niego coś.
Ale ja bym również sobie nie pozwolił, żeby za moje, ogołocone o drugą stawkę, ogołocone o VAT, ogołocone o ZUS pieniądze - ktoś robił mi polskie piekiełko.

#9

2004.11.02 20:49 Edytuj wypowiedź Usuń wypowiedź

andy (andyk)
=======
"Marek obawia się wszelkiej grzybowej konkurencji" piszesz. Hmmm. A gdzie tu jest jakaś konkurencja? Wiesz co? Takim posunięciem i takimi słowami to Ty zrażasz do siebie poważnych ludzi. Nowomoda nie wszystkim odpowiada.
=======

Wlasnie, gdzie tu jest jakas konkurencja? Ja tez jej nie widze, ale wyobraz sobie, ze Marek ja widzi. Wiem to z korespondencji jaka z nim prowadzilem w marcu b.r., wiec to nie jest zadna nowomoda, tylko fakt.

Dyskusja zeszla zupelnie niepotrzebnie na boczny tor. Nikt mi nie musi przypominac o tym kto tu rzadzi "władzą abslutna, autokratyczną, samodzierżawną". Skad tu nagle tylu znawcow dyktatury sie znalazlo? :)
Chcialem jedynie uzyskac odpowiedz na pytanie czy Wam sie ta animowana ikona podoba oraz czy animacja Wam przeszkadza czy nie. Wynikalo bowiem z mojej dawnej korespondencji z Markiem, ze uzytkownicy maja wplyw na jego decyzje.
Jak sie jednak teraz okazuje Wasze zdanie jednak calkowicie sie dla Marka nie liczy. :P

Znamienne jest, ze dopoki Marek sie nie odezwal zaczely padac glosy, ze ikonka sie podoba i nie przeszkadza, a dopiero po tym jak Marek napisal, ze jest temu przeciw to pojawily sie glosy przeciwne.

Zwroc laskawie uwage, ze nie ja wyciagnalem te sprawe tutaj (ja jedynie pytalem w pierwszym poscie czy ikonka przeszkadza czy nie), zrobil to Marek, gdyz on doskonale wiedzial, ze swoim postem uciszy osoby majace na ten temat odmienne zdanie, wiedzial ze osoby te w wiekszosci beda sie baly odezwac, zeby nie urazic "szefa", a do glosu dojda osoby ostentacyjnie popierajace jedynie sluszna linie admina.
CD juz pewnie maja zapewnione. ;)

Wiec nie posadzaj mnie - skoro nie znasz pelnego obrazu sytuacji - o zle intencje, warcholstwo i co tam Ci jeszcze przyszlo do glowy, bo ja takich cech ani intencji nie mam.

Skoro dajecie sie zastraszyc adminowi i nie macie odwagi powiedziec co naprawde myslicie, a Marek nie ma zamiaru zmienic decyzji, to oczywiste jest, ze ikonke bede musial zmodyfikowac, nie zalezy mi na zlych stosunkach z kimkolwiek, a juz na pewno nie przez glupia ikonke.

#10

2004.11.02 20:53 Edytuj wypowiedź Usuń wypowiedź

andy (andyk)
========
poza tym admin chyba jest po to żeby rządzić na Swoim forum
========

Czy nos dla tabakiery czy tabakiera dla nosa? Czy nie nazbyt latwo godzisz sie na bycie podnozkiem? To forum jest dla nas, czy wylacznie dla admina? Ja na swoich listach szanuje opinie uzytkownikow i chociaz tez oczywiscie ostateczna decyzja nalezy do mnie i w podstawowych kwestiach jak np. typ listy, rodzaj programu do jej obslugi itp. nie konsultuje sie z uzytkownikami, to w przypadku bardziej kontrowersyjnych spraw nieraz kurtuazyjnie najpierw sonduje ich opinie zanim uczynie jakies zmiany.

======
Nie rozumiem, co ma do tego ruchoma ikonka?? przecież gdyby była statyczna też by na niej były zawarte dotąd informacje. Pozdrawiam.
=======

Przeczytaj wiec co pisze Marek miedzy wierszami. Ikonka taka jest wg niego *dobra* reklama, zbyt dobra (bo przyciagajaca uwage), zeby mogla tu za darmo zagoscic. Tak samo jak za darmo nie moga u Marka zagoscic linki do innych grzybowych stron. Ja nie twierdze, ze Marek nie ma do tego prawa, jak najbardziej ma, ale po co ubierac to w idelogie "humanitaryzmu" (Marek pisal do mnie, zeby ze wzgledow "humanitarnych" ikonka byla nieanimowana). Nie lepiej po prostu dodac do cennika, ze za ikonki animowane na forum nalezy sie tyle a tyle? Czy tak trudno postawic sprawe calkiem jasno zamiast owijac w bawelne? Czy tak nie byloby dla wszystkich lepiej?

#565

2004.11.02 20:55 Edytuj wypowiedź Usuń wypowiedź

Piotr Perz (pimpek)
==============
Znamienne jest, ze dopoki Marek sie nie odezwal zaczely padac glosy, ze ikonka sie podoba i nie przeszkadza, a dopiero po tym jak Marek napisal, ze jest temu przeciw to pojawily sie glosy przeciwne.
===============

Bo zanim Marek się odezwał padały odpowiedzi na Twoje pytanie. Po tym - dyskusje zeszła na inny tor.

#11

2004.11.02 21:04 Edytuj wypowiedź Usuń wypowiedź

andy (andyk)
=========
Jednym z założeń designu atlasów, zformułowanych u początków rozwoju grzyby.pl, było nie umieszczanie strony z polecanymi linkami. Nie
=========

Twoja strona nie sklada sie tylko z samych atlasow.

=======
Co do paranoidalnych podejrzeń. Nie chcę bawić się w psychologa, którym nie jestem. Ale z korespondencji e-mailowej przebija nuta obrazy (zawiści?, tzw. polskie piekiełko?) o aspekt komercyjny atlasów (że CD są za pieniądze a nie darmo?, że są linki reklamowe?).
======

Absolutnie nie! Ja jestem rzadkim w Polsce typem osoby, ktora dopinguje zdolnych z pomyslami i cieszy sie razem z nimi z ich sukcesow. Ale to nie jest pozytywne dla mykologii i tej amatorskiej (przede wszystkim) i tej profesjonalnej, ze nie chcesz szeroko wspolpracowac ze stronami innych grzybiarzy, ze widzisz w tym konflikt interesow i wina za taki Twoj poglad obarczam komercyjnosc Twojego projektu.

=====
Kiedyś tam ustaliłem sobie zasadę, że hobby ma się samofinansować, aby rodzina na tym choć finansowo nie ponosiła uszczerbku. Chętnie bym rozdawał za darmo jakby się znalazł sponsor na łącze, serwer, sprzęt, rozjazdy, kongresy i całą resztę kosztów tego hobby.
======

I bardzo dobrze, ciesze sie razem z Toba, ze udalo Ci sie polaczyc przyjemne z pozytecznym - naprawde - kiedys Ci zreszta juz chyba o tym pisalem. Ubolewam jednakze nad tym, ze z tego powodu postanowiles odizolowac sie w znacznym stopniu od spolecznosci innych serwisow grzybiarskich.

=====
Kolego Andyk'u.
Możesz teraz ochłonąć; powiedzmy do środy. I na spokojnie zmienić samodzielnie ikonkę. Jeśli nadal będą problemy - trzeci raz nie będę usuwał ikonki - usunę konto.
======

OK, nie bede tu pisal dlaczego takie grozby w stosunku do mnie nie maja racji bytu, bo widze ze robisz to pod publike, wiec sie juz powstrzymam od wyjasnien dlaczego "palka" w rzeczywistosci nie istnieje.

Proponuje EOT.

#377

2004.11.02 21:15 Edytuj wypowiedź Usuń wypowiedź

Marek Snowarski (admin)
Czizus :(

#381

andy.
Każdy chce zachować swą prywatność. Ty, Marek,ja i chyba każdy. Uszanujmy więc to w relacjach wzajemnych
Twój gif jest fajny, zaprosiłem Cię na swoją stronę. Dam linkę do Ciebie. Dam do każdego na stronę, kto się o to do mnie zwróci. Mnie to nie przeszkadza.
Kiedyś zimą, jak nie miałem co specjalnie robić
robiłem setki animowanych gifów, loga i inne ozdóbki.
Nagrane na płytę leżą zapomniane.
Nie ma większych zmartwień?

#12

2004.11.02 22:03 Edytuj wypowiedź Usuń wypowiedź

andy (andyk)
======
Każdy chce zachować swą prywatność. Ty, Marek,ja i chyba każdy. Uszanujmy więc to w relacjach wzajemnych
======

Przypominam, ze nie ja wywloklem te dyskusje na zewnatrz. Moim celem bylo jedynie wysondowanie co o ikonie mysla forumowicze na potrzeby prowadzonej na priv dyskusji z Markiem. Skoro Marek zdecydowal sie mowic o tym publicznie (byc moze obawiajac sie, ze gdyby nie jego interwencja to sonda zakonczylaby sie po mojej, a nie po jego mysli) to chyba wiedzial co robi i nie moze miec o to do nikogo pretensji.

=======
Twój gif jest fajny, zaprosiłem Cię na swoją stronę. Dam linkę do Ciebie. Dam do każdego na stronę, kto się o to do mnie zwróci. Mnie to nie przeszkadza.
=======

Nie musisz mnie o to prosic. W regulaminie listy:
http://grzyby.feedle.com/
jest nawet podany kod HTML do wklejenia przez kazdego kto zechce umiescic logo listy na swojej stronie.

Jesli umiescisz to z gory dziekuje. Milo bedzie.

===
Nie ma większych zmartwień?
====

Dlaczego nie zapytasz Marka? To on widzi problem w umieszczaniu tutaj animowanych ikonek, a nie ja.
Nie ma wiekszych zmartwien? ;)

#382

2004.11.02 22:36 Edytuj wypowiedź Usuń wypowiedź

Marek Snowarski (admin)
Zamykam bicie piany.
« » bio-forum.pl « Grzybobranie « starsze wątki (do 03 września 2017) « Archiwum « Archiwum 2004 «
Główna Ostatnia doba Ostatni tydzień Szukaj Instrukcja Kopiuj link Kontakt Administracja
ta strona używa plików cookie — więcej informacji