Główna Zaloguj Wyloguj się Załóż Edycja Szukaj Kontakt grzyby.pl atlas-roslin.pl
Zdjęcia do broszury informacyjnej o zmianach w ochronie grzybów
« Poprzedni Następny » bio-forum.pl « Jaki to grzyb? Mykologia « Archiwum - starsze wątki « Archiwum 2014 « starsze wątki (do 03 listopada 2014) «

#9887
od maja 2003

2014.10.29 08:18 Edytuj wypowiedź Usuń wypowiedź

Anna Kujawa (ania)
Mamy prośbę:

Szanowni Państwo,
w związku z pilną potrzebą zakończenia prac nad broszurą informującą o zmianach w ochronie grzybów, zwracamy się z prośbą o przesłanie zdjęć gatunków chronionych, które można będzie zamieścić w przygotowywanej broszurze (z podaniem nazwisk Autorek/ów zdjęć) oraz zgody na ich nieodpłatne wykorzystanie [pobierz plik docx]. Szczególnie zależy nam na zdjęciach grzybów, które są nowe na liście gatunków chronionych. Broszura będzie dostępna on-line.
Zdjęcia prosimy przesyłać na adres: kamil_kedra@o2.pl lub polskietowarzystwomykologiczne@gmail.com do dn.4 listopada br.


Jeśli macie w swoich zasobach zdjęcia gatunków chronionych, szczególnie tych, które weszły na listę w tym roku, to wdzięczni bylibyśmy (grupka z nowopowstałej sekcji PTMyk: Bioróżnorodność i Ochrona Grzybów) za ich przesłanie i możliwość wykorzystania w broszurze informacyjnej.
« Poprzedni Następny » bio-forum.pl « Jaki to grzyb? Mykologia « Archiwum - starsze wątki « Archiwum 2014 « starsze wątki (do 03 listopada 2014) «
Czy jesteś pewien/pewna, że masz coś (rzeczowego) do dodania?

Główna Ostatnia doba Ostatni tydzień Szukaj Instrukcja Kopuj link Administracja
ta strona używa plików cookie — więcej informacji