Główna Zaloguj Wyloguj się Załóż Edycja Szukaj Kontakt grzyby.pl atlas-roslin.pl
Gdzie umieścic wątek o filmach video?
« Poprzedni Następny » bio-forum.pl « Ogłoszenia, zasady, historia forum « Archiwum «

#6
od maja 2008

2008.06.07 10:17 Edytuj wypowiedź Usuń wypowiedź

Tadeusz Tomik (hombark)
Mam kilka pytań "problemowych". Od kilku lat realizuję filmy video na tematy przyrodnicze w kablówce w Nowym Targu. Jest to 10 - 15 "produkcji" rocznie o przyrodzie Gorców, Pienińskiego Pasa Skałkowego i Torfowisk Orawsko - Nowtarskich, górskich rzekach, Naturze 2000. W sumie o przyrodzie Podhala. Filmy są robione w technice DV bez kompresji do DivX, Xvid itp. Czas jednego odcinka od 15 do nawet 30-40 min. Komentarz, muzyka included.
1. Bieżące odcinki dostępne są online na stronie http://www.ntvkpodhale.pl/eko.htm w technice Flash z możliwością trybu pełnoekranowego pod prawą myszą. Jakość jest taka jaka jest - wiadomo.
2. Na stronie kamera online w gnieździe bociana białego w Gronkowie, gm. Nowy Targ, Podhale Polska. Zapraszam -3 młode.
3. Dla chętnych mógłbym udostępnić kilkanaście filmów z ubiegłych lat w formacie .vob czyli tak jak na płycie DVD. Ale są to pliki po 2-4GB. Szkoda je konwertować do mpeg bo są o roślinkach, owadkach i grzybkach, a to wymaga dobrej jakości :)
Chciałbym je spopularyzować, ale jak? Na serwerze będzie tego ze 100 giga i admin mnie zabije. Mogę dać do Emula ze swojego komputera. No problem, ale ten czas ściągania... Mogę komus wysłać płytki, ten skopiuje i zrobimy lańcuszek św. Franciszka czy Antoniego...
ADMINIE POMÓŻ! Skieruj ten wątek gdzie chcesz (łącznie z koszem), ale zależy mi na Waszych opiniach i radach.
i

#631
od kwietnia 2001

2008.12.30 23:50 Edytuj wypowiedź Usuń wypowiedź

ADMIN
Miałem wyłączone nieopatrznie powiadomienia e-mail z tego działu i dopiero teraz przeczytałem. Sorry za zwłokę.

Myślę, że możesz dać szczególowe info o swoich filmach na forum i o formie ich udostępnianiania. (prywatnie moja opinia jest taka, że wysyłka na DVD, za określoną przez Ciebie odpłatnością, jest chyba najszybszą formą - stosownego serwera na dziasiaj się nie znajdzie)

Chyba najlepszym miejscem na ifno, będzie dział "Jaka to roślina" bo ma on dość szeroką formułę. Załóż tam stosowny wątek. Jakby moderator działu miał wątpliwości to powołaj się na tę, moją wypowiedź.
« Poprzedni Następny » bio-forum.pl « Ogłoszenia, zasady, historia forum « Archiwum «
Czy jesteś pewien/pewna, że masz coś (rzeczowego) do dodania?

Główna Ostatnia doba Ostatni tydzień Szukaj Instrukcja Kopuj link Administracja
ta strona używa plików cookie — więcej informacji