Ponad watkiem o chorobach roslin wrzucilam nowy o tym swoim swierku (zalaczylam zdjecie) bo tak bylam zdeterminowana, ze nie zauwazylam, ze tutaj jest tyle wypowiedzi. Zadna jednak nie pasuje do mojego problemu. Na 3-ch moich 10 letnich swierkach czubkom zwiedly i zbrazowialy igly i wyglada jakby usychaly. Zauwazylam juz na nizszych galazkach to samo. Czy jest dla nich ratunek? One mnie oslaniaja przed osiedlem.