Witam
W ogrodzie mam 4 sosny, ktore licza juz jakies 18 lat kazda. Niestety od jakiegos czasu jedno z drzew zaczelo chorowac. Objawia sie to bialym nalotem na korze oraz usychajacymi galeziami w srodkowej partii drzewa. Ponizej zalaczal zdjecia.
Co mozna z tym zrobic?? Sosny rosna jedna kolo drugiej, czy ta choroba moze "przejsc" na inne drzewa?
1.PSF[bio-forum.pl] (86. 3 k) |
2.PSF[bio-forum.pl] (90. 0 k) |
Po pierwsze to nie są sosny, a po drugie przydały by się lepsze zdjęcia (zbliżenia)